Dlaczego Tajlandia?

Zapraszamy Cię w podróż po Morzu Andamańskim, tam gdzie zawsze świeci Słońce, a szmaragdowy kolor wody i piękne krajobrazy zapierają dech w piersiach. Zobaczysz miejsca często niedostępne z lądu, zasmakujesz lokalnej kuchni, poznasz przemiłych Tajów i Tajki. Możesz każdego dnia być na innej wyspie i budzić się codziennie z innym widokiem, a Twoim domem podczas urlopu będzie jacht...

Dlaczego rejs w Tajlandii?W pierwszej kolejności zacznijmy od pogody. Lato w Tajlandii trwa cały rok! Najlepiej podróżować w tamte rejony Azji od połowy listopada do połowy maja. Możemy podczas rejsu co dnia cieszyć się temperaturą 28-30 stopni, zwłaszcza wtedy, kiedy w Polsce trwa sezon zimowy! Zatem gwarantujemy Ci, że wrócisz z wakacji z piękną opalenizną.

Po drugie, Tajlandia jest bezkonkurencyjna pod względem turystycznym. Czekają na Ciebie niezapomniane widoki, zabytkowe świątynie, świetne jedzenie, przemili ludzie, cieplutka, czysta woda, niesamowita roślinność, spokojny yachting. Żadne słowa nie potrafią oddać piękna widoków i atmosfery wybrzeży Morza Andamańskiego i Zatoki Tajlandzkiej. Urokliwe skalne zatoczki, kolorowe rybki w szmaragdowej wodzie, pochylone palmy nad piaszczystymi plażami, bambusowe chatki w cieniach dżungli, beach bary, małpy, słonie, których możesz dotknąć... to tylko mała część tego, co zachwyci Cię podczas naszego rejsu. Mieszkańcy Tajlandii są bardzo mocno otwarci na turystów, szczególnie z Europy. Zawsze przywitają Cię z uśmiechem i z wielkim szacunkiem, pomogą w razie potrzeby. Są sympatyczni i przyjaźnie nastawieni.

Po trzecie, Tajlandia to idealny kierunek dla spragnionych odpoczynku, poszukujących Zen. Zwiedzając buddyjskie świątynie możesz poczuć ich magię. Będziesz miał możliwość do skorzystania z niepowtarzalnej okazji oczyszczenia umysłu, wyciszenia się i nabrania nowych sił.

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas tel. 601 28 26 22